amiran-banner%d8%b4
خانه » خبر » آمریکا در طول تاریخ غیرقابل اعتماد بودن خود را اثبات کرده‌ است
اپلیکیشن اندروید مشاور جامع ازدواج

آمریکا در طول تاریخ غیرقابل اعتماد بودن خود را اثبات کرده‌ است

حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی در جمع مردم در مسجد مقدس جمکران قم با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی چهره واقعی آمریکا را به جهانیان نمایش دادند و آن‌ها را در جهان تحقیر کردند اظهار داشت: امروز مستکبران و آمریکا به دنبال انتقام جویی از ایران هستند.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه ملت ایران پس از ۳۶ سال همچنان بر آرمانهای خود استوار است افزود: عزت و اقتدار ایران حفظ می‌شود و ما به هیچ عنوان در برابر آمریکا عقب نشینی نمی‌کنیم.

وی با بیان اینکه زمانی که بزرگانی مانند امام زمان (عج) را داریم نیازی به کشورهایی مانند آمریکا نداریم گفت: ما نباید در مقابل آمریکا و اسرائیل دست و پا بزنیم.

صدیقی با بیان اینکه امام زمان (عج) عصاره وجودی همه انبیا و وارث اولیا الله است خاطر نشان کرد: امام زمان (عج) مانند حضرت یوسف که برای عزیز مصر شدن زندان و چاه را تحمل کرده امروز در زندان غیبت است و خون جگر می‌خورد.

صدیقی با تاکید بر اینکه امروز مردم باید گوش به فرمان نائب امام زمان (عج) باشند گفت: نباید نگاهمان به دشمن باشد و باید همیشه به دنبال حفظ عزت خود باشیم و برای رسیدن به موفقیت‌ها باید تحمل سختی را داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه آمریکا در مذاکرات به دنبال ضربه زدن به ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی است بیان کرد: دشمن می‌خواهد عزت ما را از بین ببرد و سرعت ما را در پیشرفت کاهش دهد.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه ملت ایران در گذشته تجربه‌های زیادی داشته است گفت: آمریکا امتحان بدی را در تاریخ از خود ثبت کرده و نشان داده است هیچگاه قابل اعتماد نبوده است؛ بنابراین باید در مقابل آن‌ها هوشمند باشیم.

اپلیکیشن اندروید مشاور جامع ازدواج

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

نماهنگ اختصاصی مدین «مذاکره با آمریکا ممنوع!»

با وجود تاکیدات فراوان امام سید علی خامنه ای (مدظله العالی) ؛ باز کارشکنی ها آمریکا و لبخند ملیح دولت ...

CLOSE
CLOSE