amiran-banner%d8%b4
خانه » خبر » تدابیر ویژه در بغداد در آستانه سالروز شهادت امام موسی کاظم(ع)
اپلیکیشن اندروید مشاور جامع ازدواج

تدابیر ویژه در بغداد در آستانه سالروز شهادت امام موسی کاظم(ع)

به گزارش مدین

به نقل از پایگاه النهرین، منابع عراقی اعلام کردند: خیابان های اصلی در بغداد به مناسبت مراسم سالروز شهادت امام موسی کاظم (ع) بسته شده است و هزاران نیروی امنیتی در بغداد مستقر شده اند.

از سوی دیگر شهرداری بغداد از حضور هزاران زائر در شهر کاظمین خبر داد و به تلاش های مناطق چهارده گانه شهرداری ها برای ارائه خدمات به زائران اشاره کرد.در بیانیه شهرداری بغداد آمده است: شهر مقدس کاظمین هم اکنون شاهد حضور صدها هزار زائری است که با پای پیاده از مناطق مختلف بغداد و دیگر استان ها و برخی کشورهای عربی و اسلامی به مناسبت سالروز شهادت امام موسی کاظم(ع) در روز پنجشنبه(فردا) آمده اند.

در این بیانیه با اشاره به تلاش مناطق مختلف شهرداری داری ها و دیگر مراکز دولتی برای خدمات رسانی به خیل عظیم زائران و برآورده کردن خواسته های آنها تاکید شده است که هم پوشانی مشترکی با همه وزارتخانه ها و دست اندرکاران برای موفقیت این مراسم میلیونی و فراهم آوردن وسایل رفاهی و امنیتی برای زائران به عمل آمده است.همه آمادگی ها برای این مراسم به عمل آمده است.

شهرداری بغداد بیان کرد: بغداد پایتخت عراق امسال در این حزن شهادت امام موسی کاظم(ع) سیاه پوش خواهد شد و هزاران هیئت عزاداری برای ارائه خدمات به زائران در بغداد مستقر شده اند و این فرصتی برای تقویت روابط و ریشه کنی اختلافات و تلاش برای تحکیم وحدت و مقابله با تروریسم است.

از سوی دیگر مراکز وادارات دولتی امروز و فردا در بغداد تعطیل است و بر تعداد زائران افزوده می شود و تیم های پزشکی در خیابان های بغداد برای خدمات رسانی به زائران مستقر شده اند.

اپلیکیشن اندروید مشاور جامع ازدواج

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

نماهنگ اختصاصی مدین «مذاکره با آمریکا ممنوع!»

با وجود تاکیدات فراوان امام سید علی خامنه ای (مدظله العالی) ؛ باز کارشکنی ها آمریکا و لبخند ملیح دولت ...

CLOSE
CLOSE