amiran-banner%d8%b4
خانه » خبر » لاله ها منتظر ما هستند
اپلیکیشن اندروید مشاور جامع ازدواج

لاله ها منتظر ما هستند

مدین: به درستی این فرهنگ ایثار و شهادت است که عامل بقا، استقلال، آزادی، پیشرفت و رشد و تعالی جامعه و هراس دشمنان از حمله و تسلط بر کشور می شود که مقام معظم رهبری در این خصوص فرمودند؛ زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست.

لاله-ها

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: در آستانه ۲۲ اسفند، روز بزرگداشت مقام شهید و شهادت و سالروز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی به فرمان حضرت امام خمینی(ره)، مردم شهیدپرور ایران اسلامی با حضور معنوی و پرشور خود در گلزار شهدای سراسر کشور از مقام شامخ و رفیع شهدا تجلیل کرده و با آنان میثاقی مجدد می بندند.

این شورا افزود: همچنین در این روز پرچم های جمهوری اسلامی ایران بر سر قبور مطهر و گلزار شهدای سراسر کشور به نماد و نشان اینکه هر شهید خود پرچمی برای نظام و کشور و چراغی برای هدایت جامعه است، به اهتزاز در می آید.

در این اطلاعیه همچنین آمده است: جامعه ای که در آن فرهنگ ایثار و شهادت وجود نداشته باشد، جامعه ای بی روح و مرده و رو به زوال است که هیچ حرکت و جوهره ای در آن بروز و ظهور ندارد و به درستی این فرهنگ ایثار و شهادت است که عامل بقا، استقلال، آزادی، پیشرفت و رشد و تعالی جامعه و هراس دشمنان از حمله و تسلط بر کشور می شود که مقام معظم رهبری در این خصوص فرمودند؛ زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست.

منبع : ایرنا

اپلیکیشن اندروید مشاور جامع ازدواج

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

نماهنگ اختصاصی مدین «مذاکره با آمریکا ممنوع!»

با وجود تاکیدات فراوان امام سید علی خامنه ای (مدظله العالی) ؛ باز کارشکنی ها آمریکا و لبخند ملیح دولت ...

CLOSE
CLOSE