amiran-banner%d8%b4
خانه » آموزش » ستاره ابجد را بشناسیم
اپلیکیشن اندروید مشاور جامع ازدواج

ستاره ابجد را بشناسیم

مدین: از دیگر قوانین حاکم بر دنیا , رابطه تاثیرات اسم بر اخلاقیات و روحیات فردی و همچنین  رابطه بین افراد با یکدیگر چه در زمینه ازدواج و چه در سایر موارد مثل دوستی و شراکت و … میباشد . متاسفانه این علوم در انحصار افراد خاصی بوده و هست و از عنوان کردن آنها در بین دیگران خودداری میکنند

 

ستاره

 

از دیگر قوانین حاکم بر دنیا , رابطه تاثیرات اسم بر اخلاقیات و روحیات فردی و همچنین  رابطه بین افراد با یکدیگر چه در زمینه ازدواج و چه در سایر موارد مثل دوستی و شراکت و … میباشد . متاسفانه این علوم در انحصار افراد خاصی بوده و هست و از عنوان کردن آنها در بین دیگران خودداری میکنند . با تحقیقات پانزده ساله و شاگردی اساتید آن علوم و همچنین تجربیات عملی بسیار و شهودات عینی بنده و یا گزارشات صحیح رسیده به باورهای عملی آنها هم رسیدم . با این توضیحات وظیفه الهی خود دانستم که به شما هم آموزش دهم تا شما هم به رشد انسانی برسین و درگیر پیچ و خمهای بیهوده زندگی نشین و امیدوارم خیلی زود به آرزوهای قشنگتون برسین . این را هم بدونین که یکی از تلاشهای شیطان اینه که انسانها به آرزوهاشون نرسند و همیشه در گرفتاری باشین

 

·        باید توجه داشت که فرق حروف ابجد با حروف فارسی این است که در حروف فارسی ۳۲ حرف داریم اما در ابجد ۲۸ حرف داریم و فرق آنها در ۴ حرف  ( گ- چ- پ- ژ ) است  و در هنگام استفاده از حروف ابجد در فارسی این حروف حذف می‌شوند (یا بهتر بگویم بجای این حروف ، صفر در نظر بگیرید) ضمن اینکه تشدید را هم در نظر نمیگیریم و اسامی را هم بر طبق شناسنامه و بدون غلط املایی محاسبه میکنیم ، دقت کنید پیشوندهایی مثل سید ، سیده و … را در نظر نمیگیریم (یعنی صفر است).

·        این دستور برگرفته کتابی از میرداماد وزیر شاه عباس صفوی است البته لازمه بگم که این دستور را در کتابی که از پیامبراکرم (ص) هم نقل شده بود دیدم ، فقط دستورات پاراگراف قبل را کاملا جدی بگیرید و همچنین در جمع و تقسیم دقت کنید تا نتیجه صحیح را بدست آورید.

·        طبق سخن یکی از اساتید از این روش برای انتخاب دوست و شریک کاری و هر نوع ارتباط دیگر هم میتوانید استفاده کنید . این حالات را هم خودم سالها بطور عملی تجربه کردم که امیدوارم برای شما هم مفید باشه .

·        هر گاه بخواهید حساب کنید که آیا آقای «محمد» زاده‌ی «مریم» با خانم «فاطمه» زاده‌ی «بتول» می‌توانند ازدواج بکنند یا نه و آیا ستاره‌ی این دو نفر با هم جفت هست یا نه و  در آینده تا آخر با هم زندگی می‌کنند یا نه؛ با این روش از حروف ابجد استفاده می‌شود.

    اول «نام» و «نام مادر» هر دو را به ابجد کبیر در آورده:

برای مثال ما:

اول آقای  (م   ح   م   د)   زاده‌ی    (م     ر     ی      م(

           ۴۰ ، ۸ ،۴۰ ،۴      ۴۰ ، ۲۰۰ ،۱۰ ، ۴۰

    خانم  ( ف    ا    ط    م    ه)   زاد‌ه‌ی     ( ب     ت     و     ل(

          ۸۰ ، ۱ ، ۹ ، ۴۰ ، ۵            ۲ ، ۴۰۰ ،  ۶ ،  ۳۰

جمع عدد محمد ۹۲ + جمع عدد مریم ۲۹۰ 

در مورد خانم هم:          ۴۳۸ + ۱۳۵

  ۵۷۳               +               ۳۸۲       = ۹۵۵ 

مجموع چهار اسم بالا برابر است با :۹۵۵

اکنون ۹۵۵ را بر ۵ تقسیم می‌کنیم که باقی‌مانده معادل (۰) است.

۱.     اگر باقیمانده‌ی تقسیم بالا ( ۱ ) یا  ( ۳ ) یا  شود، این دو به هم می‌رسند و ستاره‌ی آن‌ها جفت است و تا  آخر با هم زندگی می‌کنند.

۲.     اگر باقیمانده تقسیم ( ۲ ) یا ( ۴ ) باشد،  این دو نفر به هم نمی‌رسند وستاره‌ی آن‌ها جفت نیست و تا آخر با هم زندگی نمی‌کنند.

۳.     هرگاه  باقیمانده‌ی تقسیم صفر شود،  معلوم می‌شود که یک طرف از خانواده‌ی طرفین با ازدواج موافق نبوده و تا آخر زندگی خانواده طرفین با هم قهر میباشند (اما زن و مرد میتوانند با هم زندگی کنند).

 

منبع:SER110

اپلیکیشن اندروید مشاور جامع ازدواج

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
CLOSE
CLOSE