amiran-banner%d8%b4
خانه » خبر » ملاقات سیدحسن نصرالله با حضرت زهرا(س)
اپلیکیشن اندروید مشاور جامع ازدواج

ملاقات سیدحسن نصرالله با حضرت زهرا(س)

حسن-نصرالله

مدین: سید حسن نصرالله بخشی از بحبوحه حوادث جنگی سال ۲۰۱۰ را برای آیت الله خزعلی شرح می دهد و در آن خواب خویش را برای آقای خزعلی تعریف می کنند.

 

آیت الله خزعلی به نقل از سید حسن نصرالله می گویند: در یکی از روزهایی که اسرائیل با ناوگان های پیشرفته خود ، تا نزدیک مرز لبنان پیش آمده بود و ما با همه توان مبارزه کردیم، خسته شده بودم و نمیدانستم چگونه می توان، آن ناوگانهای پیشرفته را منهدم کرد! در اتاق فرماندهی از شدت خستگی خوابم برد. در خواب دیدم که به محضر اهل بیت علیهم السلام شرفیاب شده ام، و به نوبت محضر آن انوار مقدس می رسیدم. من هر یک را که زیارت می کردم. پس از هدایت، مرا به امام بعدی ارجاع می دادند تا اینکه به خدمت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیه رسیدم، به محض دیدن ایشان، درد دل را آغاز کردم، از سختی کار گفتم و از ایشان درخواست کمک کردم. آن حضرت با دست مبارکشان به سمت آسمان اشاره ای کرد و و با کلامی از ما دلجویی فرمودند، در همان حال از خواب بیدار شدم.

تنها چند ساعت از آن خواب گذشته بود که خبر دادند یکی از ناوگان های اسرائیل منهدم شده است. ساعت این اقدام پیروز مندانه را پرسیدم. درست این اتفاق در همان ساعتی که من آن خواب را دیده بودم روی داد.

اپلیکیشن اندروید مشاور جامع ازدواج

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
x

شاید بپسندید

نماهنگ اختصاصی مدین «مذاکره با آمریکا ممنوع!»

با وجود تاکیدات فراوان امام سید علی خامنه ای (مدظله العالی) ؛ باز کارشکنی ها آمریکا و لبخند ملیح دولت ...

CLOSE
CLOSE